• Завантаження погоди...
  • --
  • :
  • --
  • |
  • року

15300, м. Корюківка,

вул. Індустріальна, 40

(04657) 3-43-53

(04657) 3-43-52

Урядова «гаряча лінія» - 1545

 

 

Розташування підприємства

Лісовий фонд ДП «Корюківське лісове господарство» розміщений на території Корюківського, Сновського, Сосницького, Менського та Городнянського районів.

Історія створення

Корюківський лісгосп створений в 1936 році на базі бувшого ліспромгоспу із таких дач: Холменської, Кістерської, Жуклянської, Радомської , Турцівської, Княжеської, Андроницької, Корюківської і Брецької.

В 1938 році лісгоспу були передані ліси місцевого значення (рай лісгоспу), в результаті чого створилось нове лісництво - Перелюбське.

Структурні підрозділи

На території підприємства функціонує 7 лісництв: Андрониківське, Брецьке, Єлінське, Корюківське, Новоборовицьке, Тихоновицьке і Щорське, а також автотранспортний цех, нижній склад та цех переробки.

Площа лісового фонду


Загальна площа лісового фонду складає 39901 гектарів.

 

 

Поділ лісів на категорії

Ліси природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення8.8%
Рекреаційно-оздоровчі ліси4.4%
Захисні ліси1.7%
Експлуатаційні ліси85.1%

 

Розподіл площ вкритих лісами за панівними породами

Сосна звичайна62.4%
Вільха чорна6.4%
Осика1.5%
Береза повисла18.1%
Дуб звичайний8.9%
Ялина європейська2.3%
Інші породи0.4%

 

 

 

Колектив лісгоспу

Чисельність працівників лісгоспу складає 370 осiб, в т.ч. 92 працівників лісової охорони (станом на 28.11.2017).

Основні напрямки діяльності підприємства


Основною метою діяльності ДП «Корюківське лісове господарство» є організація ведення лісового господарства, яка спрямована на відтворення і збільшення лісів шляхом лісовідновлення і лісорозведення, охорону і захист лісових насаджень, раціональне використання лісових ресурсів, а також охорону, відтворення та раціональне використання державного мисливського фонду на території угідь, закріплених за підприємством.

Щорічно лісгоспом створюється близько 280 га лісових культур.

Щорічно проводиться близько 987 га рубок для поліпшення якісного складу лісів, в т.ч. рубок догляду за лісом 470 га. Щорічна розрахункова лісосіка  по підприємству, становить 106,5 тис. кбм. ліквідної деревини. Об’єкти природно-заповідного фонду

Площа земель природно-заповідного фонду становить 3497 га. Територія лісового фонду лісгоспу багата цікавими історичними та природними об’єктами. Серед них заповідні урочища державного значення гідрологічні памятки природи: болото "Гальський мох" та болото "Мох"