• Завантаження погоди...
  • --
  • :
  • --
  • |
  • року

15300, м. Корюківка,

вул. Індустріальна, 40

(04657) 3-43-53

(04657) 3-43-52

Школярі створили власний ліс!< Попередня новина

Школярі створили власний ліс!

  • 15.04.2019 14:08 - давність новини: 350 дн.


ДП «Корюківське лісове господарство» вкотре провело акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цього разу участь в акції взяли учні Корюківської ЗОШ I-III ст. №1 та учні Корюківської гімназії
Суботнім ранком учні Корюківської ЗОШ I-III ст. зібралися біля Корюківського лісництва. Лісничий Володимир Білодід нагадав присутнім про правила поведінки в лісі та запросив усіх до лісового розсадника. Діти на власні очі побачили різноманітні види хвойних рослин, дізнались секрети їх вирощування. Після цього молодь з нетерпінням вирушила до ділянки, де лісівники вже провели підготовчі роботи для садіння лісу. Працювали завзято та якісно – перевіряли роботу один одного, звертались до працівників лісового господарства за підказками. Заліснили 0,5 га дуже швидко. Висадили 7,5 тис. саджанців сосни, липи, берези, абрикосів, яблунь. А діти так розходились господарювати, що просили дати їм ще більшу ділянку і вже запитували, що потрібно для того, аби по закінченню школи прийти працювати до лісового господарства!
У свою чергу Корюківські гімназисти разом з ДП "Корюківське лісове господарство" вирішили долучитись до підписання кліматичної угоди на 2019-2025 роки????. Для цього дітям потрібно було самостійно створити насадження мінімальною площею 0,5 га. Корюківська гімназія раніше вже долучалась до акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" і на цей раз 23 учні та двоє викладачів посадили сосну та липу на площі 0,8 га. Сприяли їм у цьому працівники Андроніківського лісництва.
Ми лісівники сподіваємось, що створення нових насаджень стане гарною традицією для всіх учнів та їх родин, а отриманий досвід сприятиме підвищенню рівня екологічної свідомості та допоможе молоді обрати сучасну професію, яка буде до душі та приноситиме користь суспільству.