• Завантаження погоди...
  • --
  • :
  • --
  • |
  • року

15300, м. Корюківка,

вул. Індустріальна, 40

(04657) 3-43-53

(04657) 3-43-52

Керівництво та структура апарату управління підприємством

Директор

 
 

 

    Лашко Андрій Володимирович директор державного підприємства «Корюківське лісове господарство».

 


Лашко Андрій Володимирович  – уродженець Корюківщини. Має повну вищу освіту - здобув кваліфікацію інженера лісового господарства в Харківському національному 
аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва. Розпочав кар’єру з посади майстера заготівель, а останні роки очолював ДП «Борзнянське лісове господарство».

 

 

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

Фіалковський Володимир Ілліч в 2015 році закінчив Уманський національний університет садівництва - факультет лісового та паркового господарства. Розпочав роботу в ДП «Корюківське лісове господарство» в 2018 році.
На посаді головного механіка працює Мних Ігор Іванович, який закінчив в 1991 році Українську сільськогосподарську академію і одержав фах інженер – механік. До лісгоспу Ігор Іванович прийшов працювати в 1995 році.

Лісовий відділ

Скоробогатий Віталій Анатолійович працює в лісгоспі на посаді головного лісничого з 2013 року. Трудову діяльність розпочав лісником Андрониківського лісництва в 1999 році, після закінчення Чугуєво-Бабчанського технікуму. З 2000 по 2011 рік працював майстром лісу, а з 2011 по 2013 рік - лісничим цього лісництва. У 2008 році закінчив Харківський аграрний університет ім. Докучаєва.
Устименко Петро Олексійович працює в лісгоспі з 1977 року: радіооператор, майстер на лісозаводі, а з 1993 року інженер охорони і захисту лісу. Довгий час працює головою профкому. За його головування колектив лісгоспу активно бере участь в спортивних змаганнях, їздить на екскурсії.
Вацеба Ірина  Олександрівна в лісгоспі працює з 1991 року на посаді інженера з лісовідновлення після закінчення Брянського технологічного інституту.
Пікула Павло Іванович    розпочав свій трудовий шлях у Корюківському лісовому господарстві з посади майстра лісу. У 2010 році закінчив ХНАУ. З 2018 року працює на посаді мисливствознавця. 
Купрієнко Дмитро Леонідович обіймає посаду провідного інженера лісового господарства з 2018 року. Закінчив лісогосподарський факультет НУБіПУ у 2013 році, а з 2014 по 2018 рік працював помічником лісничого в Андрониківському лісництві.

ГОЛОВНИЙ МЕХАННІК


В Корюківькому лісовому господарстві на посаді головного механіка працює Мних Ігор Іванович який закінчив в 1991році Українську сільськогосподарську академію і одержав фах інженер–механік. До лісгоспу Ігор Іванович прийшов працювати в 1995 році і займав посаду лісника обходу №6 Брецького лісництва. Починаючи з 2009 року був призначений механіком нижнього складу а вже в 2013 році був призначений головним механіком лісгоспу. З березня 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Після демобілізації в 2015році повернувся до своєї роботи.

Виробничий відділ

Виробничий відділ очолює Забіяка Володимир Іванович. Разом з ним в цьому відділі трудяться економісти, юрисконсульт та інженер лісозаготівель.

Бухгалтерія

Штат бухгалтерії ДП «Корюківський лісгосп» нараховує 16 бухгалтерів. В центральній  бухгалтерії – 6 чоловік, решта – по підрозділах.
Перш ніж стати головним бухгалтером, Сергій Анатолійович Бабко закінчив Сосницький технікум сільського господарства та Чернігівський державний інститут економіки і управління, успішно працював на відповідальних посадах у різних установах і організаціях Корюківського району. З 1993 року незмінно трудиться в ДП «Корюківський лісгосп»: п`ять років бухгалтером, майже вісімнадцять – головним бухгалтером. Почуває себе тут комфортно. Керівник, який уміє згуртувати колектив, створити особливий, сприятливий мікроклімат, з розумінням ставиться до людей і їхніх проблем.
Заступник головного бухгалтера -  Мірошник Олена Олександрівна, 17 років працює на підприємстві, з них 9 в колективі бухгалтерії. «Я вдячна колективу за переданий досвід та знання. Сьогодні я знаю точно, що маю володіти універсальними знаннями. Бухгалтер має знати все, а що не знає – має вивчити».

ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ

Економісти – це перші помічники керівника з усіх питань, що стосуються економіки підприємства.
Очолює відділ Матвієнко Роза Володимирівна, яка працює на посаді головного економіста з 2004 року.
Полубень Тетяна Вікторівна працює економістом у лісовому господарстві з 2018 року.