• Завантаження погоди...
  • --
  • :
  • --
  • |
  • року

15300, м. Корюківка,

вул. Індустріальна, 40

(04657) 3-43-53

(04657) 3-43-52

Новоборовицьке лісництво

Новоборовицьке  л-во  входить  до  складу  ДП «Корюківський  лісгосп»  і  розташоване  в  північно західній його частині Контора лісництва знаходиться в с. Нові Боровичи  Сновського (Щорського) району  на  відстані 51 км від  контори  лісгоспу, саме дальнє  лісництво  від  лісгоспу. Площа лісництва 6119 га складається з двох урочищ: «Безуглівка» та «боровицька дача» та поділено на дві мастерських дільниці, а ті в свою чергу на шість майстерських обходів.
На  території лісництва  розташовані  гідрологічні  заказники  загальнодержавного  значення  (болото «Мох») та місцевого значення (болото «Ступак»; болото « Карбунове»; болото «Мохове»; болото «Боровицьке»; болото «П’ятницьке»; болото «Білаші») та пам’ятка природи загально-державного значення (болото «Галицький мох») який являється регулятором водного режиму та на якім ростуть рідкісні болотні рослини. Також в кв. 84 росте група старинних дубів віко 250-300 років. Склад лісництва складається з 24 чоловік: лісничий, помічник лісничого, бухгалтер, два майстра майстерських дільниць;  шість  майстерських обходів; шість водіїв; два тракториста; чотири лісоруба та один сторож, Лісничий Моцар А.В. освіта вища с середньо-спеціальна, стаж роботи в лісництві  50 років, В лісництві працюють як досвідче водій Литвин Ю.О. та Аніщенко М.М., Липка В.М., звальщики лісу Шаповал В. А., Шаповал О. А., тракторист Анікієнко В.І., План лісництва по РГК – 2000м3, по РД-155 га та 4559м3, План по РГК та РД виконується на 100%.
У лісництві велике  значення  приділяється відновленню  лісів, є  дві теплиці по 0,05 га  кожна,  що  дає  змогу вирощувати  до 400 тис. сіянців, яких достатньо як  для посадки  лісу в своєму лісництві, так і для реалізації. Також на різних виділах  випробують  різні  види  (інтродуценти). Є пробні площіз Модрини  європейської  та  японської,  Дугласія  мензіса, Сосни веймутової.
Є у лісництві і розсадник по вирощуванню декоративних  рослин  у  якому більше  50  різноманітних  видів,  частина  яких реалізується,  а  частина іде  на  озеленення населених пунктів, пам’ятних  місць.