• Завантаження погоди...
  • --
  • :
  • --
  • |
  • року

15300, м. Корюківка,

вул. Індустріальна, 40

(04657) 3-43-53

(04657) 3-43-52

Ремонтно-транспортний цех

Особливої уваги заслуговує розповідь про ремонтно-транспортний цех. На даний момент колектив налічує 51 чол. З них 20 водіїв, що невтомно трудяться на вивезенні деревини, вивезення деревини проводиться такими машинами: ЗІЛ-131, УРАЛ-4320, МАЗ -6317Х9. 7 трактористів, задіяних на трелюванні лісу, трелювання проводиться тракторами марки: МТЗ – 80, МТЗ-82, МТЗ-920, Т-150, ВТЗ-30, Т-40. А у весняно-осінний період ще й готують грунт до посадки молодих насаджень, ремонтують лісовозні дороги. Стропальники не лише вантажать лісопродукцію на автомобілі, а ще й допомагають водіям на ремонті машин.
Також трудяться тут і водії пожежного автомобіля та пожежні-рятувальники – пильнують ліс від пожеж,водії легкових автомобілів.
Ремонтувати техніку, що вийшла з ладу допомагає бригада ремонтників: токар, електрозварювальники, слюсарі.
Весь персонал ремонтно-транспортного цеху кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи, відповідальні та серйозні, бо їх робота не пробачає помилок.
Керує цим дружнім колективом Петро Петрович Милейко. Ще далекого 1988 року прийшов він після армійської служби в Афганістані. Працював простим водієм. А вже з 16.08.1990 року його призначають механіком з ремонту автомобілів. Без відриву від виробництва навчається в Ніжинському агротехнічному коледжі і в 1996 році успішно його закінчує. У березні 2007 року змінює на посаді начальника ремонтно-транспортного цеху А.М.Будяка (нині покійного).
І ось уже 9 років Петро Петрович мудро і грамотно веде свій колектив до звершення трудових досягнень, застосовуючи при цьому свої знання та досвід, а коли й просто підбадьорить теплим словом. За що і користується повагою та авторитетом не лише у колективі, а й за його межами.
Особливої уваги заслуговує розповідь про ремонтно-транспортний цех. На даний момент колектив  налічує 51 чол.
Весь персонал ремонтно-транспортного цеху кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи, відповідальні та серйозні, бо їх робота не пробачає помилок.